Panorama vs Foto

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka je fotografie s úhlem záběru 360x180°. Můžete vidět vše kolem Vás, nad i pod Vámi. Pomocí technologie virtuální prohlídky se návštěvník dostává přímo na prezentované místo, kde se může rozhlížet jako ve skutečném prostředí. Samozřejmostí je možnost doplnění prohlídky o interaktivní obsah. Současně se jedná o nejmodernější technologii, která dokáže zobrazit interiéry a exteriéry prostřednictvím internetu případně VR brýlí.

Běžná fotografie

Běžná fotografie na rozdíl od virtuální prohlídky zachytí pouze část prostoru. Pro zobrazení prezentovaného místa je většinou potřeba několika fotografií, které nemusí vždy ukázat vše tak, jak si představujete. Přitom datová velikost virtuální prohlídky je stejná jako několik běžných fotografií. Fotogalerii je rovněž potřeba často doplnit o popisky, které jsou ve virtuální prohlídce běžně interaktivní. Toto srovnání samozřejmě neplatí pro umělecké fotografie.

Virtuální prohlídka Vám dá jasnou představu o zobrazovaném místě.
( fotografie použité v prohlídce mají velikost pouze 690kB )

Fotografie v některých případech nedokáže udělat přesnou představu o prostoru.
( velikost náhledu - 73kB | velikost fotografie 470 kB )

Virtual Panorama 360 - virtuální prohlídky

Firma zabývající se tvorbou virtuálních prohlídek za rozumné ceny v krátkém dodacím čase a maximální kvalitě.


Poděbrady
Czech Republic
+420 608 962 909
www.vp360.cz

UKAŽTE SE NA SÍTI

Vaše virtuální prohlídky se mohou zobrazovat v Google Maps, zviditelnit Vás v Google Search nebo zatraktivnit Váš Google+ . Zajímavá místa se budou zobrazovat v Google Earth.