Google Street View virtuální prohlídky

VirtualPanorama360 je certifikovaným Google partnerem pro profesionální virtuální prohlídky na Googlu

Spotřebitelé při vyhledávání firem ve 44 % případů využívají mapové služby.

44%

V průměru 41 % těchto vyhledávání pak vede k návštěvě kamenné provozovny.

41%

firemní zápisy s fotografiemi a virtuální prohlídkou mají dvakrát vyšší šanci zaujmout.

50%

100%

Češi místní firmy hledají v 73 % přes mobil i internet. Pouze 21 % dá na doporučení přátel a 5 % si firmu najde přes tištěné katalogy
Díky certifikaci Street View | Trusted od společnosti Google můžeme Vaši virtuální prohlídku umístit přímo do Google Street View, Google Mapy, Google+ a Google Search.

Kdo dříve nebyl zapsaný ve Zlatých stránkách, jako by nebyl. To samé dnes platí o internetových vyhledávačích. Tam se ale snadno vzhledem k jejich množství můžete ztratit. Zviditelněte se proto na mapách, nejlépe Google mapách (aplikace mapy číslo jedna na mobilních zařízení  (oba IOS a Android) je Google Maps, kde je také vestavěné Google + Local.  Google + Local je integrován do 83% místního vyhledávání Google.)
Díky rychlému rozvoji chytrých mobilů s datovým připojením se stále více lidí spoléhá na navigace a mapové aplikace. Ať už půjdete do neznámé restaurace na oběd nebo v cizím městě hledáte autoservis, mapa v mobilu vám vždycky pomůže dostat se na správné místo. A proč by tím správným místem neměla být pro někoho jiného zrovna vaše provozovna? Navigujte do ní své potenciální zákazníky prostřednictvím informací uvedených v mapách.
Argumenty k tomu, abyste byli vidět i na internetových mapách, to jsou celkem pádné. Snažte se proto dostat svou firmu alespoň do map od Googlu a Seznamu. U Googlu navíc nic neplatíte a virtuální prohlídka interiéru ve firemním zápisu Vám zlepší vyhledávací pozici a zobrazení v Google Mapách.

Není to jen o tom být viděn, ale svým zákazníkům umožníte získat i další informace. Lidé se jedním kliknutím dozvědí o vaší adrese, otevírací dobu a telefonní číslo, které mohou na chytrých mobilních telefonech rovnou vytočit a zeptat se na další informace. Umístění na mapách podstatně usnadňuje použití mobilní navigace a vaše firma se dostane i do výsledků vyhledávání.

Lidé si velmi často vybírají například své ubytování nebo restauraci podle lokality nebo vzhledu prostředí a virtuální prohlídka, která se jim zobrazí u Vašeho firemního zápisu je přesvědčí více, než pouhý text v inzerátu.

Virtual Panorama 360 - virtuální prohlídky

Firma zabývající se tvorbou virtuálních prohlídek za rozumné ceny v krátkém dodacím čase a maximální kvalitě.


Poděbrady
Czech Republic
+420 608 962 909
www.vp360.cz

UKAŽTE SE NA SÍTI

Vaše virtuální prohlídky se mohou zobrazovat v Google Maps, zviditelnit Vás v Google Search nebo zatraktivnit Váš Google+ . Zajímavá místa se budou zobrazovat v Google Earth.